Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Ориентиране: Вежен (Тетевен) с две победи за купа "НСА - Сивен"

PostHeaderIcon Ориентиране: Вежен (Тетевен) с две победи за купа "НСА - Сивен"

Две първи места завоюваха ориентировачите на тетевенския клуб Вежен от състезанието по ориентиране за купа „НСА - Сивен“ в София. Виолета Борисова спечели и двата старта - средна дистанция и спринт при момичетата до 14 години. Същото стори и съотборничката й Бранимира Маркова при 16-годишните. Непосредствено след нея финишира Диана Иванова от плевенския СКО Север.

Това бе единственото призово класиране за клуба й. Близо до такова бе Цветелина Митева, която завърши четвърта при жените до 35 години. С позиция по-назад в женския елит се класира Грета Борисова. Шесто място за плевенчанина Симеон Митев при момчетата до 12 години.

Добавено в: Четвъртък, 24 Май 2018 10:44