27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Червен бряг загуби от Ботев (Враца) в контрола, в сряда врачани срещат Спартак

PostHeaderIcon Червен бряг загуби от Ботев (Враца) в контрола, в сряда врачани срещат Спартак

Отборът на ОФК Червен бряг загуби в приятелска среща от елитния Ботев (Враца) с 0:2. Над 500 души изгледаха от трибуната на градския стадион в Червен бряг контролата, която бе първа за домакините през новата година, информира клубния сайт cbfc.jpdstudio.eu. Преди началото на срещата, играчите на домакините определиха своя нов капитан - Цветан Петров, който доскоро защитаваше цветовете на Спартак Плевен. Той ще "наследи" капитанската лента от преминалия именно във врачанския Ботев бивш капитан Дилян Димитров. Гостите вкараха и двете си попадения през първата част на мача, когато се разписаха Румен Рангелов и Тихомир Найденов.

Първият отбеляза от пряк свободен удар, а вторият се възползва от грешка в защитата на Червен бряг и вкара отблизо за 0:2. Домакините също имаха своите шансове, като създадоха няколко опасни положения пред вратата на Ботев. През втората част гол за "партизаните" бе отменен заради засада, а на 2 пъти топката срещна гредите на вратата, пазена от Здравко Чавдаров.

През следващите 2 седмици ОФК Червен бряг ще изиграе нови 4 контроли. В сряда, от 14.00 ч., футболистите на Илиян Здравков ще се изправят срещу тима на Сторгозия (Плевен). Мачът ще бъде игран на градския стадион в Червен бряг. В събота, отново в Червен бряг, ще гостува отборът на Мизия 2005 (Кнежа). На 13 февруари (сряда) "партизаните" ще гостуват в Мездра, където ще играят с отбора на Скала (Зверино), а 3 дни по-късно, на 16 февруари, ще върнат визитата на тима на Мизия 2005 (Кнежа).

След срещата между Червен бряг и Ботев (Враца) стана ясно, че предстоящата сряда, 6 февруари предстои и първата контрола за тима на Спартак Плевен. Момчетата на Красимир Бислимов ще играят именно срещу врачани, като двубоят е предвиден да се играе на стадион "Христо Ботев" във Враца от 13.00 часа.

Добавено в: Неделя, 03 Февруари 2013 11:52