20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ С резервите Спартак направи 1:1 с Монтана

PostHeaderIcon С резервите Спартак направи 1:1 с Монтана

Спартак Плевен беше близо до победа срещу елитния Монтана в контролен мач, който се игра днес от 11.00 часа в град Кнежа, но в крайна сметка срещата приключи при резултат 1:1. През по-голямата част от двубоя за плевенчани играха резервите на тима или играчи, които по-рядко им се дава шанс за изява. Момчетата на Красимир Бислимов играха по-добре от своите съперници през първата част, като в 26-ата минута Станислав Краев отправи хубав удар, но топката премина на сантиметри покрай вратата пазена от Ивайло Яначков.

Три минути преди края на полувремето възстановилият се след контузия халф Цветан Петров-Мръвката направи хубаво центриране в наказателното поле, от което по най-добрия начин се възползва централния нападател в този мач Владислав Василев, който засече с глава топката и даде аванс на "синьо-белите".

През второто полувреме в игра за Спартак влязоха всички налични футболисти, като само юношата Васил Шопов остана на терена до самия край на срещата. В 62-ата минута Монтана успяха да изравнят, като точен беше Боян Гайтанов, който вкара с шут отблизо. Малко след попадението за монтанци Красимир Бислимов пусна в игра и дошлият на проби бразилски нападател Тиаго Портес, като от изиграните от него 25 минути, все още не може да се съди за качествата му.

Стартовият състав на Спартак в мача: Васил Тодоров, Милен Тодоров, Кристиян Григоров, Тони Паликрушев, Тихомир Тодоров, Васил Шопов, Станислав Иванов, Цветан Петров, Владислав Василев, Станислав Краев, Любомир Тодоров.

Добавено в: Сряда, 10 Октомври 2012 13:48