20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ванков и Янислав Иванов готови за гостуването на Сливен

PostHeaderIcon Ванков и Янислав Иванов готови за гостуването на Сливен

Защитникът на плевенския Спартак Петър Ванков и халфът Янислав Иванов ще бъдат на линия за предстоящото гостуване на лидера в "Б" група в Сливен, пише вестник "7 дни спорт". Двамата получиха оток по време на срещата с Шумен, но травмите отшумяха и те тренират пълноценно. Твърдо аут е трайно контузеният нападател Симеон Рудашки, който претърпя операция наскоро. Освен Рудашки за двубоя под Сините камъни ще отсъства и третия вратар на тима Ангел Манолов, чието възпаление на ахилеса почти е отшумяло, но той трябва да се възстанови напълно, за да може да бъде включен в бъдещите срещи на плевенчани.

Любомир Тодоров пък страда от възпаление на странични връзки на коляното. От четвъртък нападателят започна занимания с отбора, но най-вероятно също ще пропусне мача със Сливен. Наставникът на Спартак Красимир Бислимов се надява неговите футболисти да подходят максимално концентрирано към предстоящия двубой и плевенчани да затвърдят лидерската си позиция в групата.

Спартак Плевен гостува в Сливен за среща от 6-ия кръг на "Б" група, утре от 17.00 часа. Главен рефер на срещата ще бъде Димитър Андреев от Кърджали с помощници Ат. Делчев, също от Кърджали и Н. Чакъров от Пловдив. За четвърти съдия е записан Нед. Гаджалов, също от Пловдив.

В същото време фен клубът на Спартак "Винаги верни" организира пътуване за мача в Сливен, информира фен-сайтът на клуба spartak-pleven.bg. Тръгването е в 11:00 часа от Централния Тото-пункт (Спортно-информационния център), а цената на пътуването е 11 лв. Всички фенове, които желаят да подкрепят своите любимци е желателно да бъдат на мястото около 10.30 ч. За записвания може да звъните на телефони: 0889446603 и 0887118778.

Добавено в: Събота, 29 Септември 2012 13:50