20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Червен бряг отпадна за Купата на България след загуба в Мездра

PostHeaderIcon Червен бряг отпадна за Купата на България след загуба в Мездра

ОФК Червен бряг отпадна от турнира за Купата на България, след като вчера загуби в Мездра от Локомотив 1929 с 1:3. По този начин червенобрежани пропуснаха шанса да участват в първия кръг от надпреварата. Двубоят бе 1/2-финален сблъсък в зона Велико Търново. В момента двата отбора са еднолични водачи във временното класиране на Северозападната "В" група с актив от 9 точки, след постигнати три победи от три мача.

През по-голямата част от срещата между Локомотив и Червен бряг домакините бяха по-активни и показаха по-добър футбол, като заслужено се поздравиха с крайния успех. В другия полуфинален сблъсък в нашата зона в Троян местния Чавдар загуби от Академик (Свищов) с класическото 0:3. Така свищовските "студенти" също ще играят в първия кръг от Купата на България.

Припомняме, че този уикенд предстои четвъртия кръг от първенството на Северозапад, като Червен бряг ще гостуват в Трявна на местния тим. Гигант (Белене) ще имат визита в Свищов, Ситомир (Никопол) са гости на Локомотив (ГО), а Левски 2007 отиват в Селановци за мач с Дунав 98. Всички срещи са в неделя, 16 септември от 17.00 часа. Само двубоят Чавдар (Троян) и Ботев (Козлодуй) ще се играе в събота със същия начален час.

Добавено в: Петък, 14 Септември 2012 12:01