27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски 2007 разгромиха Балкан (Белоградчик) със 7:1 и излязоха трети

PostHeaderIcon Левски 2007 разгромиха Балкан (Белоградчик) със 7:1 и излязоха трети

Вчера, в отложен мач от първия кръг на Северозападната "В" група игран в град Левски местния Левски 2007 смачка гостуващия тим на Балкан (Белоградчик) със 7:1. Така след като във втория кръг левчани измъкнаха равен при гостуването си в Троян на Чавдар - 1:1 и след голямата победа над Балкан те успяха да се изкачат до третото място във временното класиране с актив от 4 точки и голова разлика 8:2. Отборът от града на Георги Парцалев заема еднолично тази позиция, като пред тях в подреждането са само тимовете на Локомотив (Мездра) и Червен бряг, които имат пълен актив от по 6 точки.

Левчани изковаха своя голям успех още през първата част, когато вкараха цели пет попадения. През второто полувреме мачът се доиграваше, като дори Балкан успяха да отбележат почетно попадение за крайното 7:1. В следващия трети кръг на 9 септември, неделя от 17.00 часа на Левски 2007 им предстои тежко домакинство срещу Академик (Свищов), които имат 3 точки и са пети в класирането.

И другите три отбора от областта ще бъдат домакини в неделния кръг. Лидерите от Червен бряг ще имат трудната задача да продължат победния си ход, но за да стане това трябва да надвият коравия тим на Локомотив (Горна Оряховица). В Никопол местния Ситомир ще има също трудно домакинство срещу Дунав (Селановци), а най-лесен се очертава мачът на Гигант, които приемат в Белене новаците от Чавдар (Троян).

Добавено в: Четвъртък, 06 Септември 2012 15:56