20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан и Бдин завършиха наравно

PostHeaderIcon Партизан и Бдин завършиха наравно

1:1 завърши двубоя в Червен бряг между Партизан и видинския Бдин от 15-ия последен есенен кръг на Северозападна Трета лига. Попаденията паднаха след дузпи. Още в началото бранител на гостите спря топката с ръка и Денис Шаранков вкара. Секунди преди почивката пък Сашо Соколов изравни от същата позиция, след като реферът отсъди нарушение в наказателното поле срещу Цветан Цветанов. Домакините имаха още две отлични възможности за попадение, през първото полувреме, но Шаранков и Калоян Тодоров ги пропуснаха.

През втората част Светослав Бърканичков не успя да надиграе вратаря на гостите. В същата ситуация той получи сериозна контузия и напусна терена. Видинчани с нищо не показаха, че са най-сериозния съперник на лидера на групата Кариана (Ерден).

Добавено в: Неделя, 19 Ноември 2017 18:55