ТРЕТА ЛИГА

Северозападна трета лига

19-11-2017

Спартак (Плевен) : Янтра

2:2 (2:0)


Северозападна трета лига

12-11-2017

ФК Севлиево : Спартак (Плевен)

0:1 (0:1)


Северозападна трета лига

05-11-2017

Спартак (Плевен) : Първа атомна

0:2 (0:1)




Page Ranking Tool
Начало ФУТБОЛ Отборът на Милко Гаврилов стартира на 13 септември /програма есен 2017/

PostHeaderIcon Отборът на Милко Гаврилов стартира на 13 септември /програма есен 2017/

Новини

Воденият от треньора Милко Гаврилов тим на Спартак (Плевен) ще изиграе първия си мач от новото първенство на юношите старша възраст "А" група – зона Велико Търново на 13 септември. Ще му гостува Чардафон (Габрово). Това стана ясно след жребия за шампионата сезон 2017/2018. Плевенчани ще мерят сили с осем съперници, като сред тях ще е и новака Янтра 1919 (Габрово). Заради нечетния брой отбори във всеки от деветте кръга ще има по един почиващ. Спартак ще е такъв в петия кръг. Есенният полусезон завършва на 8 ноември.


Юноши старша възраст "А" група – зона Велико Търново – програма есен 2017


I кръг – 13 септември, сряда 2017 – 16:00 часа

Спартак (Плевен) - Чардафон (Габрово)

Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)

Янтра 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)

Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)

Етър (Велико Търново) - почива


II кръг – 20 септември, сряда 2017 – 16:00 часа

Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)

Бдин (Видин) - Изгрев 93 (Царевец)

Етър (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)

Бдин (Видин) - Изгрев 93 (Царевец)

Чардафон (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)

Янтра (Полски Тръмбеш) - почива


III кръг – 27 септември, сряда 2017 – 16:00 часа

Спартак (Плевен) - Етър (Велико Търново)

Изгрев 93 (Царевец) - Чардафон (Габрово)

Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин (Видин)

Локомотив (Горна Оряховица) - Първа атомна (Козлодуй)

Янтра 1919 (Габрово) - почива


IV кръг – 4 октомври, сряда 2017 – 15:00 часа

Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)

Чардафон (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)

Първа атомна (Козлодуй) - Изгрев 93 (Царевец)

Етър (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)

Бдин (Видин) - почива


V кръг – 11 октомври, сряда 2017 – 15:00 часа

Бдин (Видин) - Чардафон (Габрово)

Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)

Изгрев 93 (Царевец) - Етър (Велико Търново)

Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)

Спартак (Плевен) - почива


VI кръг – 18 октомври, сряда 2017 – 15:00 часа

Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)

Янтра 1919 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)

Първа атомна (Козлодуй) - Бдин (Видин)

Етър (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)

Чардафон (Габрово) - почива


VII кръг – 25 октомври, сряда 2017 – 15:00 часа

Изгрев 93 (Царевец) - Спартак (Плевен)

Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)

Бдин (Видин) - Етър (Велико Търново)

Чардафон (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)

Локомотив (Горна Оряховица) - почива


VIII кръг – 1 ноември, сряда 2017 – 14:00 часа

Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)

Янтра 1919 (Габрово) - Бдин (Видин)

Етър (Велико Търново) - Чардафон (Габрово)

Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)

Първа атомна (Козлодуй) - почива


IX кръг – 8 ноември, сряда 2017 – 14:00 часа

Бдин (Видин) - Спартак (Плевен)

Първа атомна (Козлодуй) - Етър (Велико Търново)

Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)

Чардафон (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)

Изгрев 93 (Царевец) - почива


Коментари

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Име *
Код   
Коментирайте

Добавено в: Вторник, 12 Септември 2017 23:20

Събота,
 25 Ноември 2017 г.
Предстоящи срещи

2017-12-01, 18.30 ч.

8 Кръг - НБЛ (мъже)

Академик Бултекс 99 (Пловдив) - Спартак Плевен



Template created by TechLine.de.