20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия излъга слаб Левски

PostHeaderIcon Мизия излъга слаб Левски

Престижна победа - 2:1 взе Мизия (Кнежа) над Левски 2007 (Левски) в среща от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига. Съперниците изиграха посредствен двубой, а домакините измъкнаха трети точки с попадение от дузпа на Владислав Симеонов в последните секунди. Двата отбора завършиха с по десет играчи. Първо Веселин Митев от гостите бе отстранен за игра с ръка с втори жълт и червен картон. Малко преди победния гол пък Иван Калеев посегна да удари вратаря на левскарите Димитър Височков и моментално бе изгонен.

Първото полувреме бе мъка за съставите. Гостите действаха неориентирано. Плахите домакини пък ги чакаха да вземат инициативата. Не стана, но пък играещия треньор Димитър Петров даде аванс на своите с гол в средата на полувремето. Левскарите заличиха пасива в 46-ата минута чрез Цветослав Игнатов. После пропуснаха два пъти да вкарат и това бе всичко в тази среща.

Добавено в: Неделя, 28 Май 2017 23:02