20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър без проблеми срещу Първа атомна

PostHeaderIcon Вихър без проблеми срещу Първа атомна

Категорична победа - 3:0 взе Вихър (Славяново) срещу гостуващия му Първа атомна (Козлодуй) в среща от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига. Домакините решиха всичко още до почивката. Четвърт час след началния съдийски сигнал Траян Димитров посрещна топката от въздуха и я насочи неспасяемо в горния ляв ъгъл. Съотборниците му владееха инициативата и топката се задържаше предимно в половината на съперника. Четвърт час преди почивката Сашо Скорчев вкара с далечен удар.

През второто полувреме домакините отново доминираха. В 65-ата минута Иван Иванов получи топката в коридор, отклони я с глава към Евгени Систов, който останал сам срещу вратаря го преодоля за крайното 3:0. В хода на двубоя славяновския тим създаде още няколко голови ситуации, но не успя да ги реализира. Съперникът пък веднъж сътвори критична ситуация пред голлинията на Вихър, но бранител предотврати попадението.

Добавено в: Четвъртък, 18 Май 2017 08:09