27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ И Ботев (Козлодуй) не можа да спре Локомотив (Мездра), Спартак с нова служебна победа

PostHeaderIcon И Ботев (Козлодуй) не можа да спре Локомотив (Мездра), Спартак с нова служебна победа

И третия в класирането на Северозападната "В" група Ботев (Козлодуй) не можа да се противопостави успешно на лидера Локомотив (Мездра) и загуби с 0:2 дербито на 21-ия кръг. "Железничарите" вкараха по един гол през двете полувремена и логично се поздравиха с успеха. Златков откри резултата през първата част, а Павлов оформи крайното 2:0 през второто полувреме. Победата е 21-а поред за Локомотив. Тимът на Спартак Плевен пък записа втора поредна служебна победа с 3:0, този път срещу Янтра (Габрово).
Така след като през седмицата бяха отнети нови 3 точки от актива на мездренци, Спартак продължават да отстъпват вече само с точка от Локомотив. Тимът от Мездра е с 57 пункта, а "синьо-белите" са с 56 на втората позиция.
В друга интересна среща днес Академик Свищов се наложи над Ситомир Никопол. "Студентите" победиха с 3:1. Още в първите минути тимът от Свищов поведе с 2:0. Боби Борисов откри резултата от дузпа, а след него Тодор Тодоров се разписа за 2:0 в 15-ата минута. До края на първата част гостите върнаха едно попадение, а през втората част Академик вкара ново попадение, с което бе оформен крайния резултат 3:1.
В останалите двубои се получиха следните резултати:
Балкан (Белоградчик) - Локо (ГО) 1:1
Трявна - Торпедо (Борован) 0:1
Червен бряг - Дунав 98 (Селановци) 0:0
Ботев (Криводол) - Гигант (Белене) 0:3 (служебен резултат)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Др) 3:0 (служебен резултат)
В следващия 22-ри кръг Спартак ще гостуват в областно дерби в Белене на Гигант, като мача е на 22 април от 17.00 часа.

Добавено в: Събота, 14 Април 2012 21:26