27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан разгроми Павликени и е на зонален финал в турнира за Купата на АФЛ

PostHeaderIcon Партизан разгроми Павликени и е на зонален финал в турнира за Купата на АФЛ

Отборът на Партизан (Червен бряг) спечели с убедителното 6:1 над Павликени в полуфинален мач от зоналните квалификации на турнира за Купата на Аматьорската футболна лига (АФЛ). Във финала Партизан ще срещне отбора на Ботев (Враца), а победителят ще представлява Северозападна България във финалния етап на надпреварата. Срещата е насрочена за следващата сряда (11 ноември), от 14.30 часа, като ще се играе на неутрален терен - в град Кнежа. В другия полуфинал врачани се наложиха преди седмица над Бдин (Видин) с 3:1.

До тази фаза на турнира червенобрежани достигнаха след три победи в областните квалификации - 5:1 над Гигант (Белене), 6:4 след изпълнение на дузпи над Левски 2007 и 1:0 над Вихър (Славяново). След това Партизан се наложи в поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч над състава на Севлиево с разгромното 5:0, преди да срещне Павликени в полуфинален двубой в Северозападната зона.

Добавено в: Четвъртък, 05 Ноември 2015 09:17