20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак отново измъчи Видима-Раковски за 2:2

PostHeaderIcon Спартак отново измъчи Видима-Раковски за 2:2

Спартак 1919 изигра поредния си контролен мач, като отново се представи много добре срещу състезаващия се в "А" група отбор на Видима-Раковски. Този път спартаклии завършиха наравно 2:2, като за пореден път показаха стойностна игра срещу състав от по-горна група.
Проверката се състоя отново в Ловеч като беше равностойна през по-голямата част от мача. На моменти през първото полувреме обаче севлиевци бяха по-дейният тим. При най-добрата си атака те стигнаха до гол. Реализира го Тодор Колев в 27-ата минута. В оставащото време до почивката не се случи нищо интересно.
През втората част лек превес имаха "синьо-белите". Още в 50-ата минута спартаковци изравниха чрез Десислав Русев. Това бе втори гол за опитния нападател, след този отбелязан при гостуването на Монтана. В следващите минути топката се разиграваше предимно в централната част на терена. При една от редките си контраатаки футболистите на Видима достигнаха до второ попадение, дело на Пламен Кожухаров в 76-ата минута. Малко след това обаче влезлия като резерва за Спартак Янислав Иванов оформи крайното 2:2. В самия край на двубоя плевенчани можеха дори да спечелят, но ударът на Дангуров отдалеч бе спасен с вещина от стража на севлиевският тим.
Така след изиграните досега 5 контролни мача Спартак записаха 2 победи - срещу Видима-Раковски с 1:0 и Етър с 2:0, две загуби от Монтана с 1:2 и при втория мач с Етър - 1:2, както и равен със севлиевци в днешния мач - 2:2.
Следващата проверка на момчетата на Красимир Бислимов ще бъде в събота, 25 февруари срещу Ситомир (Никопол), като домакин отново ще бъде Ловеч.

Добавено в: Четвъртък, 23 Февруари 2012 23:03