20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак наказа Видима-Раковски в първата си контрола

PostHeaderIcon Спартак наказа Видима-Раковски в първата си контрола

Спартак (Плевен) победи Видима-Раковски с 1:0 в първата си контролна среща преди пролетния полусезон в Северозападната "В" група. Мачът се състоя на изкуственото игрище в Ловеч. Единственото попадение отбеляза завърналия се в редиците на "синьо-белите" Любомир Иванов в 51-та минута. Клубът от Севлиево игра с част от футболистите от разширения си състав, тъй като в събота има друг мач - срещу „Етър”, отново в Ловеч. Това обаче не омаловажава успеха на плевенчани.
Преди почивката двата отбора създадоха няколко опасни положения за гол, но такъв не падна. Момчетата на Красимир Бислимов на два пъти застрашиха вратата на Пламен Колев, а възпитаниците на Костадин Ангелов се отчетоха с един сериозен пропуск.
След почивката двамата треньори смениха всичките си футболисти започнали мача, но това не се отрази на играта. Така се стигна до 51-ата минута, когато Любомир Иванов беше изведен сам срещу вратаря на Видима и с майсторско изпълнение насочи топката в мрежата. До края Видима се опита да реагира, но така и не успя да стигне до изравнително попадение.
Следващата проверка на плевенския Спартак ще бъде в неделя от 12.00 часа срещу Етър (Велико Търново) отново в Ловеч.

Добавено в: Петък, 10 Февруари 2012 17:28