"А" Областна футболна група - програма пролетен полусезон 2014/2015 г.
Новини |
Тази събота, 7 март, от 15.00 часа трябваше да бъде подновено първенството в "А" Областна футболна група. Стартът на шампионата се отлага, поради лошите метеорологични условия, решиха от Областния съвет на БФС в Плевен. След есенният полусезон временното класиране оглавяват отборите на Вихър (Славяново) и Плевен 2009 с по 34 точки, следвани от Мизия 2005 (Кнежа) с 23, Ботев (Комарево) и ФК Пордим с по 22. Последният 26-ти кръг ще се състои на 30 май от 18.00 часа.
Ето и пълната програма по кръгове за пролетния полусезон:
14 кръг (отложен)
10 април (петък) от 16.00 часа
ФК Пордим - Вихър (Славяново)
Плевен 2009 - Чавдар (Бръшляница)
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)
Спартак (Койнаре) - Борба (Шияково)
Славия (Новачене) - Левски (Горна Митрополия)
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)
Дунав (Гиген) - почива
15 кръг
14 март (събота) от 15.00 часа
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)
Мизия 2005 (Кнежа) - Плевен 2009
Ботев (Комарево) - Славия (Новачене)
Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Койнаре)
Борба (Шияково) - ФК Пордим
Чавдар (Бръшляница) - Дунав (Гиген)
Левски (Брест) - почива
16 кръг
21 март (събота) от 15.00 часа
Плевен 2009 - Вихър (Славяново)
Дунав (Гиген) - Мизия (Кнежа)
Гигант (Белене) - Борба (Шияково)
ФК Пордим - Левски (Горна Митрополия)
Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево)
Славия (Новачене) - Левски (Брест)
Чавдар (Бръшляница) - почива
17 кръг
28 март (събота) от 15.00 часа
Вихър (Славяново) - Дунав (Гиген)
Борба (Шияково) - Плевен 2009
Левски (Брест) - Спартак (Койнаре)
Ботев (Комарево) - ФК Пордим
Левски (Горна Митрополия) - Гигант (Белене)
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница)
Славия (Новачене) - почива
18 кръг
4 април (събота) от 16.00 часа
Чавдар (Бръшляница) - Вихър (Славяново)
Плевен 2009 - Левски (Горна Митрополия)
Дунав (Гиген) - Борба (Шияково)
Гигант (Белене) - Ботев (Комарево)
ФК Пордим - Левски (Брест)
Спартак (Койнаре) - Славия (Новачене)
Мизия 2005 (Кнежа) - почива
19 кръг
13 април (понеделник) от 16.00 часа
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)
Ботев (Комарево) - Плевен 2009
Славия (Новачене) - ФК Пордим
Левски (Брест) - Гигант (Белене)
Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)
Борба (Шияково) - Чавдар (Бръшляница)
Спартак (Койнаре) - почива
20 кръг
18 април (събота) от 16.00 часа
Плевен 2009 - Левски (Брест)
Мизия 2005 (Кнежа) - Борба (Шияково)
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Горна Митрополия)
Дунав (Гиген) - Ботев (Комарево)
Гигант (Белене) - Славия (Новачене)
ФК Пордим - Спартак (Койнаре)
Вихър (Славяново) - почива
21 кръг
25 април (събота) от 16.00 часа
Борба (Шияково) - Вихър (Славяново)
Славия (Новачене) - Плевен 2009
Спартак (Койнаре) - Гигант (Белене)
Левски (Брест) - Дунав (Гиген)
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)
Левски (Горна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)
ФК Пордим - почива
22 кръг
2 май (събота) от 18.00 часа
Вихър (Славяново) - Левски (Горна Митрополия)
Плевен 2009 - Спартак (Койнаре)
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)
Дунав (Гиген) - Славия (Новачене)
Гигант (Белене) - ФК Пордим
Борба (Шияково) - почива
23 кръг
9 май (събота) от 18.00 часа
Ботев (Комарево) - Вихър (Славяново)
ФК Пордим - Плевен 2009
Спартак (Койнаре) - Дунав (Гиген)
Славия (Новачене) - Чавдар (Бръшляница)
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)
Левски (Горна Митрополия) - Борба (Шияково)
Гигант (Белене) - почива
24 кръг
16 май (събота) от 18.00 часа
Вихър (Славяново) - Левски (Брест)
Плевен 2009 - Гигант (Белене)
Борба (Шияково) - Ботев (Комарево)
Мизия 2005 (Кнежа) - Славия (Новачене)
Чавдар (Бръшляница) - Спартак (Койнаре)
Дунав (Гиген) - ФК Пордим
Левски (Горна Митрополия) - почива
25 кръг
23 май (събота) от 18.00 часа
Славия (Новачене) - Вихър (Славяново)
Гигант (Белене) - Дунав (Гиген)
ФК Пордим - Чавдар (Бръшляница)
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)
Левски (Брест) - Борба (Шияково)
Ботев (Комарево) - Левски (Горна Митрополия)
Плевен 2009 - почива
26 кръг
30 май (събота) от 18.00 часа
Вихър (Славяново) - Спартак (Койнаре)
Дунав (Гиген) - Плевен 2009
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Брест)
Борба (Шияково) - Славия (Новачене)
Мизия 2005 (Кнежа) - ФК Пордим
Чавдар (Бръшляница) - Гигант (Белене)
Ботев (Комарево) - почива
Отборът на Плевен 2009 играе домакинските си мачове в село Малчика, а тимът на Левски (Брест) играе домакинските си двубои в село Гиген
Заб.: На отбора на Дунав (Гиген) са отнети 3 точки заради две неявявания на футболни срещи.
Ето и пълната програма по кръгове за пролетния полусезон:
14 кръг (отложен)
10 април (петък) от 16.00 часа
ФК Пордим - Вихър (Славяново)
Плевен 2009 - Чавдар (Бръшляница)
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)
Спартак (Койнаре) - Борба (Шияково)
Славия (Новачене) - Левски (Горна Митрополия)
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)
Дунав (Гиген) - почива
15 кръг
14 март (събота) от 15.00 часа
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)
Мизия 2005 (Кнежа) - Плевен 2009
Ботев (Комарево) - Славия (Новачене)
Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Койнаре)
Борба (Шияково) - ФК Пордим
Чавдар (Бръшляница) - Дунав (Гиген)
Левски (Брест) - почива
16 кръг
21 март (събота) от 15.00 часа
Плевен 2009 - Вихър (Славяново)
Дунав (Гиген) - Мизия (Кнежа)
Гигант (Белене) - Борба (Шияково)
ФК Пордим - Левски (Горна Митрополия)
Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево)
Славия (Новачене) - Левски (Брест)
Чавдар (Бръшляница) - почива
17 кръг
28 март (събота) от 15.00 часа
Вихър (Славяново) - Дунав (Гиген)
Борба (Шияково) - Плевен 2009
Левски (Брест) - Спартак (Койнаре)
Ботев (Комарево) - ФК Пордим
Левски (Горна Митрополия) - Гигант (Белене)
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница)
Славия (Новачене) - почива
18 кръг
4 април (събота) от 16.00 часа
Чавдар (Бръшляница) - Вихър (Славяново)
Плевен 2009 - Левски (Горна Митрополия)
Дунав (Гиген) - Борба (Шияково)
Гигант (Белене) - Ботев (Комарево)
ФК Пордим - Левски (Брест)
Спартак (Койнаре) - Славия (Новачене)
Мизия 2005 (Кнежа) - почива
19 кръг
13 април (понеделник) от 16.00 часа
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)
Ботев (Комарево) - Плевен 2009
Славия (Новачене) - ФК Пордим
Левски (Брест) - Гигант (Белене)
Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)
Борба (Шияково) - Чавдар (Бръшляница)
Спартак (Койнаре) - почива
20 кръг
18 април (събота) от 16.00 часа
Плевен 2009 - Левски (Брест)
Мизия 2005 (Кнежа) - Борба (Шияково)
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Горна Митрополия)
Дунав (Гиген) - Ботев (Комарево)
Гигант (Белене) - Славия (Новачене)
ФК Пордим - Спартак (Койнаре)
Вихър (Славяново) - почива
21 кръг
25 април (събота) от 16.00 часа
Борба (Шияково) - Вихър (Славяново)
Славия (Новачене) - Плевен 2009
Спартак (Койнаре) - Гигант (Белене)
Левски (Брест) - Дунав (Гиген)
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)
Левски (Горна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)
ФК Пордим - почива
22 кръг
2 май (събота) от 18.00 часа
Вихър (Славяново) - Левски (Горна Митрополия)
Плевен 2009 - Спартак (Койнаре)
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)
Дунав (Гиген) - Славия (Новачене)
Гигант (Белене) - ФК Пордим
Борба (Шияково) - почива
23 кръг
9 май (събота) от 18.00 часа
Ботев (Комарево) - Вихър (Славяново)
ФК Пордим - Плевен 2009
Спартак (Койнаре) - Дунав (Гиген)
Славия (Новачене) - Чавдар (Бръшляница)
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)
Левски (Горна Митрополия) - Борба (Шияково)
Гигант (Белене) - почива
24 кръг
16 май (събота) от 18.00 часа
Вихър (Славяново) - Левски (Брест)
Плевен 2009 - Гигант (Белене)
Борба (Шияково) - Ботев (Комарево)
Мизия 2005 (Кнежа) - Славия (Новачене)
Чавдар (Бръшляница) - Спартак (Койнаре)
Дунав (Гиген) - ФК Пордим
Левски (Горна Митрополия) - почива
25 кръг
23 май (събота) от 18.00 часа
Славия (Новачене) - Вихър (Славяново)
Гигант (Белене) - Дунав (Гиген)
ФК Пордим - Чавдар (Бръшляница)
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)
Левски (Брест) - Борба (Шияково)
Ботев (Комарево) - Левски (Горна Митрополия)
Плевен 2009 - почива
26 кръг
30 май (събота) от 18.00 часа
Вихър (Славяново) - Спартак (Койнаре)
Дунав (Гиген) - Плевен 2009
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Брест)
Борба (Шияково) - Славия (Новачене)
Мизия 2005 (Кнежа) - ФК Пордим
Чавдар (Бръшляница) - Гигант (Белене)
Ботев (Комарево) - почива
Отборът на Плевен 2009 играе домакинските си мачове в село Малчика, а тимът на Левски (Брест) играе домакинските си двубои в село Гиген
ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ - "А" ОФГ - СЕЗОН 2014/2015 Г.:
Отбор | М | П | Р | З | Г.Р | Точки |
1. Вихър - Славяново | 12 | 11 | 1 | 0 | 61-5 | 34 |
2. Плевен 2009 | 12 | 11 | 1 | 0 | 38-6 | 34 |
3. Мизия-2005 - Кнежа | 12 | 7 | 2 | 3 | 23-17 | 23 |
4. Ботев - Комарево | 12 | 7 | 1 | 4 | 28-16 | 22 |
5. ФК Пордим | 12 | 7 | 1 | 4 | 21-14 | 22 |
6. Левски - Брест | 12 | 6 | 1 | 5 | 39-21 | 19 |
7. Гигант - Белене | 12 | 6 | 0 | 6 | 23-20 | 18 |
8. Чавдар - Бръшляница | 12 | 5 | 1 | 6 | 28-38 | 16 |
9. Спартак - Койнаре | 12 | 5 | 0 | 7 | 23-30 | 15 |
10. Борба-10 - Шияково | 12 | 3 | 1 | 8 |
18-33 | 10 |
11. Славия - Новачене | 12 | 2 | 1 | 9 | 17-30 | 7 |
12. Левски - Горна Митрополия | 12 | 2 | 0 | 10 | 12-53 | 6 |
13. Дунав - Гиген | 12 | 1 | 0 | 11 |
12-60 | 0 |
Заб.: На отбора на Дунав (Гиген) са отнети 3 точки заради две неявявания на футболни срещи.
Добавено в: Петък, 06 Март 2015 13:23