Северозападна "В" група - програма пролетен полусезон 2014/2015 г.
XIV кръг - 14 март 2015, събота, 13.00 ч:
Ком (Берковица) - Академик (Свищов) - 1:3 (игран на 15 април)
XIV кръг - 15 март 2015, неделя, 14.30 ч:
Ювентус (Малчика) - Спартак (Плевен) - 1:6
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски) - 0:0
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) - 3:1
Видима-Раковски - Ситомир (Никопол) - 0:3 (служебно)
Янтра (Габрово) - Етър (Велико Търново) - 1:4
Павликени - Бдин (Видин) - 1:3
XV кръг - 22 март 2015, неделя, 14.30 ч:
Спартак (Плевен) - Павликени - 4:0
Ювентус (Малчика) - Ботев (Козлодуй) - 1:0
Ситомир (Никопол) - Ботев (Луковит) - 0:3 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Янтра (Габрово) - 3:3
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски) - 2:0
Етър (Велико Търново) - Ком (Берковица) - 3:0
Бдин (Видин) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XVI кръг - 29 март 2015, неделя, 14.30 ч:
Видима-Раковски - Спартак (Плевен) - 0:3 (служебно)
Павликени - Ювентус (Малчика) - 2:0
Левски 2007 (Левски) - Етър (Велико Търново) - 1:1
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг) - 4:2
Янтра (Габрово) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Ботев (Луковит) - Бдин (Видин) - 3:3
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов) - 0:2
XVII кръг - 5 април 2015, неделя, 17.00 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Луковит) - 4:0
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг) - 1:0
Ситомир (Никопол) - Ком (Берковица) - 0:3 (служебно)
Ювентус (Малчика) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
Етър (Велико Търново) - Академик (Свищов) - 4:1
Бдин (Видин) - Янтра (Габрово) - 5:0
Павликени - Ботев (Козлодуй) - 1:1
XVIII кръг - 10 април 2015, петък, 17.00 ч:
Янтра (Габрово) - Спартак (Плевен) - 0:4
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг) - 6:0
Ботев (Луковит) - Ювентус (Малчика) - 3:0
Ботев (Козлодуй) - Етър (Велико Търново) - 1:3
Ком (Берковица) - Бдин (Видин) - 0:3
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Видима-Раковски - Павликени - 0:3 (служебно)
XIX кръг - 19 април 2015, неделя, 17.00 ч:
Спартак (Плевен) - Ком (Берковица) - 5:0
Ювентус (Малчика) - Янтра (Габрово) - 3:0
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски) - 0:1
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов) - 0:3 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Етър (Велико Търново) - 0:2
Павликени - Ботев (Луковит) - 1:3
Видима-Раковски - Ботев (Козлодуй) - 0:3 (служебно)
XX кръг - 25 април 2015, събота, 17.00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен) - 0:2
Академик (Свищов) - Бдин (Видин) - 2:1
XX кръг - 26 април 2015, неделя, 17.00 ч:
Ботев (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг) - 3:0
Етър (Велико Търново) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Ком (Берковица) - Ювентус (Малчика) - 5:1
Янтра (Габрово) - Павликени - 3:2
Ботев (Луковит) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XXI кръг - 2 май 2015, събота, 15.30 ч:
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) - 3:0
XXI кръг - 3 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски) - 1:1
Ситомир (Никопол) - Партизан (Червен бряг) - 0:3 (служебно)
Бдин (Видин) - Етър (Велико Търново) - 1:2
Ботев (Луковит) - Ботев (Козлодуй) - прекратен при 1:1
Павликени - Ком (Берковица) - 3:2
Видима-Раковски - Янтра (Габрово) - 0:3 (служебно)
XXII кръг - 9 май 2015, събота, 15.30 ч:
Етър (Велико Търново) - Спартак (Плевен) - 1:1
XXII кръг - 10 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Бдин (Видин) - 3:1
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика) - 3:0
Левски 2007 (Левски) - Павликени - 1:1
Янтра (Габрово) - Ботев (Луковит) - 2:1
Ком (Берковица) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XXIII кръг - 13 май 2015, сряда, 18.00 ч:
Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг) - 10:0
Ювентус (Малчика) - Етър (Велико Търново) - 2:2
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Видима-Раковски - Левски 2007 (Левски) - 0:3 (служебно)
Павликени - Академик (Свищов) - 2:0
Янтра (Габрово) - Ботев (Козлодуй) - 1:1
Ботев (Луковит) - Ком (Берковица) - 6:1
XXIV кръг - 17 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ситомир (Никопол) - Спартак (Плевен) - 0:3 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика) - 2:1
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит) - 3:0
Етър (Велико Търново) - Павликени - 4:0
Ботев (Козлодуй) - Бдин (Видин) - 3:4
Ком (Берковица) - Янтра (Габрово) - 2:2
Академик (Свищов) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XXV кръг - 23 май 2015, събота, 18.00 ч:
Спартак (Плевен) - Бдин (Видин) - 3:2
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Янтра (Габрово) - Левски 2007 (Левски) - 0:2
Павликени - Партизан (Червен бряг) - 3:2
Ком (Берковица) - Ботев (Козлодуй) - 1:3
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов) - 1:0
Видима-Раковски - Етър (Велико Търново) - 0:3 (служебно)
XXVI кръг - 31 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ботев (Козлодуй) - Спартак (Плевен) - 0:2
Бдин (Видин) - Ювентус (Малчика) - 3:1
Ситомир (Никопол) - Павликени - 0:3 (служебно)
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица) - 6:0
Партизан (Червен бряг) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
Етър (Велико Търново) - Ботев (Луковит) - 5:1
Академик (Свищов) - Янтра (Габрово) - 4:1
Ком (Берковица) - Академик (Свищов) - 1:3 (игран на 15 април)
XIV кръг - 15 март 2015, неделя, 14.30 ч:
Ювентус (Малчика) - Спартак (Плевен) - 1:6
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски) - 0:0
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) - 3:1
Видима-Раковски - Ситомир (Никопол) - 0:3 (служебно)
Янтра (Габрово) - Етър (Велико Търново) - 1:4
Павликени - Бдин (Видин) - 1:3
XV кръг - 22 март 2015, неделя, 14.30 ч:
Спартак (Плевен) - Павликени - 4:0
Ювентус (Малчика) - Ботев (Козлодуй) - 1:0
Ситомир (Никопол) - Ботев (Луковит) - 0:3 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Янтра (Габрово) - 3:3
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски) - 2:0
Етър (Велико Търново) - Ком (Берковица) - 3:0
Бдин (Видин) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XVI кръг - 29 март 2015, неделя, 14.30 ч:
Видима-Раковски - Спартак (Плевен) - 0:3 (служебно)
Павликени - Ювентус (Малчика) - 2:0
Левски 2007 (Левски) - Етър (Велико Търново) - 1:1
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг) - 4:2
Янтра (Габрово) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Ботев (Луковит) - Бдин (Видин) - 3:3
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов) - 0:2
XVII кръг - 5 април 2015, неделя, 17.00 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Луковит) - 4:0
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг) - 1:0
Ситомир (Никопол) - Ком (Берковица) - 0:3 (служебно)
Ювентус (Малчика) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
Етър (Велико Търново) - Академик (Свищов) - 4:1
Бдин (Видин) - Янтра (Габрово) - 5:0
Павликени - Ботев (Козлодуй) - 1:1
XVIII кръг - 10 април 2015, петък, 17.00 ч:
Янтра (Габрово) - Спартак (Плевен) - 0:4
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг) - 6:0
Ботев (Луковит) - Ювентус (Малчика) - 3:0
Ботев (Козлодуй) - Етър (Велико Търново) - 1:3
Ком (Берковица) - Бдин (Видин) - 0:3
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Видима-Раковски - Павликени - 0:3 (служебно)
XIX кръг - 19 април 2015, неделя, 17.00 ч:
Спартак (Плевен) - Ком (Берковица) - 5:0
Ювентус (Малчика) - Янтра (Габрово) - 3:0
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски) - 0:1
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов) - 0:3 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Етър (Велико Търново) - 0:2
Павликени - Ботев (Луковит) - 1:3
Видима-Раковски - Ботев (Козлодуй) - 0:3 (служебно)
XX кръг - 25 април 2015, събота, 17.00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен) - 0:2
Академик (Свищов) - Бдин (Видин) - 2:1
XX кръг - 26 април 2015, неделя, 17.00 ч:
Ботев (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг) - 3:0
Етър (Велико Търново) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Ком (Берковица) - Ювентус (Малчика) - 5:1
Янтра (Габрово) - Павликени - 3:2
Ботев (Луковит) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XXI кръг - 2 май 2015, събота, 15.30 ч:
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) - 3:0
XXI кръг - 3 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски) - 1:1
Ситомир (Никопол) - Партизан (Червен бряг) - 0:3 (служебно)
Бдин (Видин) - Етър (Велико Търново) - 1:2
Ботев (Луковит) - Ботев (Козлодуй) - прекратен при 1:1
Павликени - Ком (Берковица) - 3:2
Видима-Раковски - Янтра (Габрово) - 0:3 (служебно)
XXII кръг - 9 май 2015, събота, 15.30 ч:
Етър (Велико Търново) - Спартак (Плевен) - 1:1
XXII кръг - 10 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Бдин (Видин) - 3:1
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика) - 3:0
Левски 2007 (Левски) - Павликени - 1:1
Янтра (Габрово) - Ботев (Луковит) - 2:1
Ком (Берковица) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XXIII кръг - 13 май 2015, сряда, 18.00 ч:
Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг) - 10:0
Ювентус (Малчика) - Етър (Велико Търново) - 2:2
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Видима-Раковски - Левски 2007 (Левски) - 0:3 (служебно)
Павликени - Академик (Свищов) - 2:0
Янтра (Габрово) - Ботев (Козлодуй) - 1:1
Ботев (Луковит) - Ком (Берковица) - 6:1
XXIV кръг - 17 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ситомир (Никопол) - Спартак (Плевен) - 0:3 (служебно)
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика) - 2:1
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит) - 3:0
Етър (Велико Търново) - Павликени - 4:0
Ботев (Козлодуй) - Бдин (Видин) - 3:4
Ком (Берковица) - Янтра (Габрово) - 2:2
Академик (Свищов) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
XXV кръг - 23 май 2015, събота, 18.00 ч:
Спартак (Плевен) - Бдин (Видин) - 3:2
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол) - 3:0 (служебно)
Янтра (Габрово) - Левски 2007 (Левски) - 0:2
Павликени - Партизан (Червен бряг) - 3:2
Ком (Берковица) - Ботев (Козлодуй) - 1:3
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов) - 1:0
Видима-Раковски - Етър (Велико Търново) - 0:3 (служебно)
XXVI кръг - 31 май 2015, неделя, 18.00 ч:
Ботев (Козлодуй) - Спартак (Плевен) - 0:2
Бдин (Видин) - Ювентус (Малчика) - 3:1
Ситомир (Никопол) - Павликени - 0:3 (служебно)
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица) - 6:0
Партизан (Червен бряг) - Видима-Раковски - 3:0 (служебно)
Етър (Велико Търново) - Ботев (Луковит) - 5:1
Академик (Свищов) - Янтра (Габрово) - 4:1
Добавено в: Вторник, 03 Март 2015 18:20