Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ 13 тенисисти взеха участие в турнир по тенис на маса в Байкал

PostHeaderIcon 13 тенисисти взеха участие в турнир по тенис на маса в Байкал

13 тенисисти взеха участие в турнира по тенис на маса за юноши и мъже, който се проведе на 2 март в село Байкал и беше организиран от ръководството на местното Народно читалище "Пробуда 1925", информира Плевен за Плевен. Турнирът беше открит от Красимира Дамянова - секретар на читалището. Тя привества всички участници и им пожела успех. Надпреварата се проведе чрез директни елиминации след теглен жребий. В категория юноши се състезаваха трима участници, като на първо място се класира Георги Данаилов, на второ - Петър Владов, а на трето завърши Ексан Георгиев.

В категория мъже десет участници си оспорваха призовите позиции. Победител стана Любомир Оков, следван от Леон Панов, а на трето място приключи Тодор Станчев. На класиралите се на първите три места в надпреварата бяха присъдени купи, грамоти и хилки. С турнира по тенис на маса беше даден стартът на спортно-състезателната дейност в Байкал.

Източник: plevenzapleven.bg

Добавено в: Вторник, 04 Март 2014 13:21