Начало АТЛЕТИКА Медали за плевенските лекоатлети от международния турнир „Академик“

PostHeaderIcon Медали за плевенските лекоатлети от международния турнир „Академик“

Силно представяне на плевенчани в 47-ия международен турнир по лека атлетика ,,Академик”. Става въпрос за Михаил Иванов и Даниел Анков. За съжаление и двамата се състезават за клубове, които не са от нашия град. Мишо, който скоро напусна СКЛА Спартак спечели златен медал за Берое (Стара Загора). Братът на Тихомир Иванов стана първи в скока на височина. Успехът си постигна с лекота - 2,05 метра, които преодоля от първи опит. Преди това стори същото на 1,90 м и 2,00 м.

Анков, който е състезател на столичния клуб КЛАСА взе сребърен медал в скока на дължина с резултат 7,11 метра. В другите си опити записа 6,89 м, 7,07 м и 7,05 м. В тази дисциплина участва и Михаил Иванов, който се класира на пето място с резултат 7,00 метра.

Добавено в: Понеделник, 15 Януари 2018 19:52