Начало ВОЛЕЙБОЛ И ЦСКА би Спартак 1996 с 3:0

PostHeaderIcon И ЦСКА би Спартак 1996 с 3:0

Шести мач с 0:3 загубиха волейболистките на Спартак 1996. Този път момичетата на Виолета Антонова паднаха при гостуването си в София на ЦСКА-Демакс в среща от 7-ия кръг на Националната волейболна лига за жени, който е и последен за първия дял. В отделните части плевенчанки отстъпиха с 16:25, 14:25 и 14:25. Точно час игра беше необходима на софиянки, за да се справят с плевенските волейболистки, като нашите бяха равностойни само до средата на първия гейм. До второто техническо прекъсване играта вървеше точка за точка, като при втория таймаут Спартак 1996 губеха само с точка - 15:16.

След подновяването на играта на полето имаше само един отбор и ЦСКА затвори бързо частта при 25:16. В останалите два гейма софиянки имаха тотално надмощие, което им осигури категорични резултати и в тях, а логично и победата в мача с 3:0. Най-резултатна за Спартак 1996 беше Виктория Стоянова с 6 точки, а Ана Петкова и Сибел Шефкет се отчетоха с по 5 успешни атаки. Топреализатор на мача стана Джесика Николова с 10 точки за ЦСКА.

Във временното класиране след първия дял от шампионата волейболистките на Спартак 1996 заемат предпоследното седмо място с 3 точки след 1 победа и 6 загуби и геймово съотношение 3:18.

Добавено в: Петък, 16 Ноември 2012 16:54