Начало ВОЛЕЙБОЛ

PostHeaderIcon Старшата на ВК Спартак 1996 приключи участието си в първенството

Девойките старша възраст на Спартак 1996 (Плевен) завършиха участието си в Държавното първенство по волейбол. Възпитаничките на Мариана Костова се класираха на трето място в квалификационен турнир - група Ж, който се проведе във Варна. В надпреварата участваха още Хектор (София), Тополово (с. Тополово, община Асеновград) и едноименният тим на домакините. Само победителя Варна ДКС се класира за следващия етап на шампионата. Девойките от морската столица спечелиха срещу всички съперници.

Добавено в: Неделя, 08 Април 2018 17:42

Виж още...

PostHeaderIcon ВК Локомотив (Червен бряг) би в Белоградчик с 3:0

Юношите старша възраст на червенобрежкия Локомотив се наложиха с 3:0 при гостуването си на Град (Белоградчик) в среща от 14-ия кръг на квалификационна група Е на Държавното първенство по волейбол. Това бе седмия успех за Локо от началото на надпреварата. Те го взеха с лекота без да губят гейм. Мачът започна отлично за гостите, които взеха първите два гейма с 25:17. Най-оспорвана бе третата част. Домакините оказаха съпротива, но достигнаха само до 19 точки.

Добавено в: Сряда, 07 Март 2018 19:30

Виж още...

PostHeaderIcon Спартак 1996 и Олимпиец приключиха сезона при кадетките

Плевенските Спартак 1996 и Олимпиец не успяха да се класират за следващия етап на Държавното първенство по волейбол за кадетки. Това стана факт след изиграването на квалификационния турнир в плевенската зала „Спартак“ (само победителят в него продължава напред). Домакините водени от Виолета Антонова завършиха на последното място, а другата плевенска селекция с треньор Стефка Великова се класира на второ място. Именно двата отбора започнаха турнира. Развоят на мача бе инфарктен - Спартак взе първите два гейма, водеше и в третия, но го загуби. Следващите две части бяха за Олимпиец.

Добавено в: Вторник, 06 Март 2018 19:59

Виж още...

PostHeaderIcon Спартак 1996 на квалификации, Олимпиец отпадна

Само Спартак 1996 се класира за следващия етап на Държавното първенство по волейбол за девойки старша възраст, докато другият плевенски тим - Олимпиец приключи участието си. Това е резултата от битката в предварителна група Е (регион Хемус, Западна и Централна България). В Горна Оряховица селекцията на Мариана Костова победи домакините от Импулс с 3:1, съгражданките си от Олимпиец с 3:0 и загуби от Бдин-Вида (Видин) с 0:3. Тези резултати им осигуриха второто място в крайното класиране. Първи са видинчанки. Така двата отбора продължават напред.

Добавено в: Вторник, 06 Март 2018 19:49

Виж още...

PostHeaderIcon ВК Локомотив (Червен бряг) падна от Монтана

Юношите старша възраст на червенобрежкия Локомотив загубиха с 1:3 от гостуващия им Монтана в среща от 12-ия кръг на квалификационна група Е на Държавното първенство по волейбол. Мачът протече абсолютно равностойно, като гостите с хладнокръвие и късмет излязоха победители в три равностойни гейма. Първият го взеха с 25:23. Във втората част домакините доминираха тотално и биха с 25:14. Очакваният обрат обаче не се получи. Третият гейм бе за монтанци - 25:21.

Добавено в: Сряда, 28 Февруари 2018 19:38

Виж още...

PostHeaderIcon ВК Локомотив (Червен бряг) би Павликени с 3:0

Юношите старша възраст на червенобрежкия Локомотив се наложиха с 3:0 при гостуването си на Павликени в среща от 11-ия кръг на квалификационна група Е на Държавното първенство по волейбол. Това бе шестия успех за Локо от началото на надпреварата. Те го взеха с лекота без да губят гейм. Най-оспорвана бе първата част. Домакините оказаха съпротива, но достигнаха само до 19 точки. В следващия гейм юношите от Червен бряг спечелиха с 25:18. Още по-лесно подчиниха съперника в третата част - 25:17.

Добавено в: Четвъртък, 15 Февруари 2018 19:38