Начало ВОЛЕЙБОЛ ВК Локомотив (Червен бряг) падна от Монтана

PostHeaderIcon ВК Локомотив (Червен бряг) падна от Монтана

Юношите старша възраст на червенобрежкия Локомотив загубиха с 1:3 от гостуващия им Монтана в среща от 12-ия кръг на квалификационна група Е на Държавното първенство по волейбол. Мачът протече абсолютно равностойно, като гостите с хладнокръвие и късмет излязоха победители в три равностойни гейма. Първият го взеха с 25:23. Във втората част домакините доминираха тотално и биха с 25:14. Очакваният обрат обаче не се получи. Третият гейм бе за монтанци - 25:21.

Атракцията бе четвъртата част. След битка точка за точка гостите спечелиха с 26:24. Така Монтана запази първото си място, а червенобрежкият тим - четвъртото. В останалите срещи от кръга Ботев (Враца) победи с 3:1 едноименния отбор на Тетевен, а Павликени пък би в Белоградчик с 3:2.