Начало ВОЛЕЙБОЛ Спартак 1996 загуби в три гейма и от новаците ЕПУ (Перник)

PostHeaderIcon Спартак 1996 загуби в три гейма и от новаците ЕПУ (Перник)

Безобразно слабото представяне на волейболния Спартак 1996 продължи и в четвъртия кръг от първенството на Националната волейболна лига за жени. Днес подопечните на Виолета Антонова загубиха за четвърти пореден път с 0:3, като този път поражението дойде от новия член в шампионата тима на ЕПУ (Перник). В отделните части плевенчанки отстъпиха с 16:25, 15:25 и 22:25 точки. Преди днешната среща двата отбора бяха без победа, като предварителните очаквания бяха за оспорван мач. Това обаче не се случи и перничанки наложиха пълно надмощие особено в първите два гейма, като ги спечелиха с убедителен резултат. Проблемите за Спартак дойдоха най-вече в защита, като това позволи на гостенките да трупат лесни точки от начален удар.

Единствено в третия гейм се създаде някаква интрига, като частта вървеше равностойно, но грешки в края на домакините им попречи да вземат поне един гейм. Така след този 4-ти кръг Спартак 1996 се закотвиха на дъното без спечелена точка и дори без успешно завършен гейм в своя актив. В друг двубой от кръга игран днес Казанлък волей се справи у дома със Славия с 3:1 (22:25, 25:17, 25:13, 25:21).

В следващия 5-ти кръг плевенските волейболистки ще трябва да пътуват до Пловдив за среща с един от най-силните отбори в първенството Марица. Мачът ще се играе на 16 ноември (събота) от 17.00 часа в зала "Олимпиада" в града под тепетата.

Добавено в: Петък, 08 Ноември 2013 22:42