Начало ВОЛЕЙБОЛ Трета поредна загуба с 0:3 за Спартак 1996

PostHeaderIcon Трета поредна загуба с 0:3 за Спартак 1996

Продължава неубедителното представяне на волейболния Спартак 1996 в женското първенство. Днес момичетата на Виолета Антонова допуснаха трето поредно поражение с 0:3. Този път плевенчанки бяха прегазени в София от тима на Славия, като в отделните части на мача нашите паднаха с 11:25, 9:25 и 17:25 точки. Припомняме, че в първите два кръга Спартак 1996 загуби по същия категоричен начин в Плевен от Левски волей и Казанлък волей. Младите плевенски волейболистки не оказаха почти никаква съпротива на столичанки, като двубоят приключи с чиста победа за Славия след само 60 минути игра. Превъзходството на домакините беше толкова голямо, че те направиха повече от 10 аса в полето на Спартак.

В първия и втория гейм "белите" поведоха с 8:0 и 8:1, след серии от начален удар, като точките за плевенчанки дойдоха почти изцяло от домакински грешки. В третата част бързият успех доведе до намаляване на темпото, като това позволи на спартаковки да се разиграят, като резултатът вървеше равностойно до 14:14. В крайна сметка домакините се мобилизираха, взеха се в ръце и в крайна сметка затвориха гейма и мача с чиста победа от 3:0.

В друг мач от третия кръг в Казанлък местният тим не успя да вземе дербито срещу Левски волей и загуби с 0:3 (24:26, 24:26, 17:25). Утре е двубоят между Марица (Пловдив) и ЦСКА-Демакс, а отборът на пернишкия ЕПУ почива в този кръг.

В следващия четвърти рунд от шампионата предстои много важен мач за плевенските волейболистки, като Спартак 1996 ще приеме тима на новаците от ЕПУ (Перник), като надеждите за постигане на първи успех са големи. Двубоят ще се играе на 8 ноември (петък) от 18.00 часа в плевенската зала "Спартак".

Източник: bgvolleyball.com

Добавено в: Петък, 01 Ноември 2013 20:31