Начало ВОЛЕЙБОЛ Нова загуба за Спартак 96

PostHeaderIcon Нова загуба за Спартак 96

Волейболистките на Спартак 96 (Плевен) допуснаха поредна загуба в Държавното първенство, този път като гости на варненския Спартак Интерком груп с 0:3 (16:25, 15:25, 14:25) в среща от деветия кръг. За плевенчанки това е седмо поражение, като с двете си победи досега заемат шестото място. С този успех варненки са на пето място във временното класиране с три победи и шест загуби. Тимовете на Академик (София) и Локомотив (София), които са на последните две позиции са с мач по-малко, поради отлагане на последния двубой заради дупка в паркета. В днешния мач във Варна представителките на домакините, които играят все по-стабилно на собствена територия, имаха пълно превъзходство, като спечелиха мача за около шестдесет минути игра. И през трите части варненки не срещнаха голямо противодействие от страна на плевенския тим, като с всеки следващ гейм намаляваха актива им, а в последния им позволиха да отбележат скромните 14 точки. В следващия 10-ти кръг плевенчанки са домакини на отбора на Славия, като срещата ще се състои в петък, 18 февруари от 18 часа.

Добавено в: Събота, 12 Февруари 2011 19:48