20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Детският ОФК Спартак надигра Янтра 1919, но взе само точка в Габрово

PostHeaderIcon Детският ОФК Спартак надигра Янтра 1919, но взе само точка в Габрово

Без победител - 1:1 завършиха в Габрово местният Янтра 1919 и ОФК Спартак (Плевен) в мач от 16-ия крът на зоналното футболно първенство за деца U11. Доминацията на плевенчани бе тотална, а на три пъти гредите помогнаха на домакините. В 7-ата минута Йордан Лечев откри за Спартак. След това той насочи топката в гредата. В 20-ата минута плевенският вратар бе излязъл напред и съперник го прехвърли - 1:1.

След почивката топката се разиграваше само пред габровската врата. Лечев уцели пак гредата, а след това същото стори и Мартин Върбанов. Габровската барикада обаче издържа до края.

Добавено в: Четвъртък, 03 Май 2018 18:51