20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Подрастващите на ОФК Спартак с две загуби във Велико Търново

PostHeaderIcon Подрастващите на ОФК Спартак с две загуби във Велико Търново

Загуби с 0:2 при юношите младша възраст и с 1:3 при децата претърпя ОФК Спартак (Плевен) при гостуването на връстниците си от Етър (Велико Търново) в срещи от 29-ия кръг на футболните първенства на зоната и подзоната. При по-малките всичко бе решено още до почивката, когато домакините водеха с 3:0. През второто полувреме плевенчани реализираха почетен гол.

При юношите обаче стана оспорван мач. Съперниците заложиха повече на битката, която водеха предимно в центъра на терена. До почивката гол не падна. В началото на втората част малшанс за плевенчани, които получиха гол след рикошет. Той ги активизира и те създадоха няколко отлични ситуации, но не успяха да изравнят. Всичко приключи в 65-ата минута, когато съперникът им вкара за втори път.

Добавено в: Сряда, 02 Май 2018 22:39