20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия тресна Левски 2007

PostHeaderIcon Мизия тресна Левски 2007

С гол на Десислав Русев в 74-ата минута Мизия победи в Кнежа Левски 2007 (Левски) с 1:0 в мач от 17-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Георги Пецински също имаше възможност да вкара за домакините, но не уцели вратата. Това бе всичко в атака за домакините. Левскарите пък създадоха доста положения, но не успяха нито веднъж да превземат вратата на съперника. В 8-ата минута Любомир Тодоров не уцели вратата. В 13-ата Евгени Систов стори същото. Малко след това отново той пропусна след пас на Цветан Петров.

В края на полувремето нападателят направи хеттрик от пропуски. Това обаче не бе всичко. След почивката той се размина с гола още два пъти. Петров и Ивайло Иванов също имаха по един шанс. След 70-ата минута домакините играха с намален състав, тъй като Пецински извади рамо след единоборство с Иво Върбанов.

Добавено в: Неделя, 18 Март 2018 20:22