20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ОФК Спартак с две по 4:1 над Академик (Свищов)

PostHeaderIcon ОФК Спартак с две по 4:1 над Академик (Свищов)

Плевенският ОФК Спартак надигра два пъти в Свищов местния Академик с по 4:1. Първата победа бе в мач от 19-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Отборът на Момчил Челестинов доминираше през цялото време. Кристиян Нечев, на два пъти Алекс Асенов и Димитър Младенов направиха 4:0. Възможности за голове имаше още, като най-добрите изпусна Павел Челестинов. В края на срещата домакините вкараха единственото си попадение.

Другият успех бе на тима на Ботьо Ботев от 19-ия кръг на зоналното първенство на юношите младша възраст. И тук спартаковци надиграха тотално противника. Трудно обаче започнаха да вкарват. Свищовлии първи достигнаха до попадение и с него завърши първото полувреме. След почивката само за 20 минути гостите нанизаха четири гола чрез Хараламби Хараламбиев, два на Ангел Арнаудов и един на Мартин Матеев.

Добавено в: Сряда, 14 Март 2018 19:22