20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски 2007 удари Ботев (Луковит)

PostHeaderIcon Левски 2007 удари Ботев (Луковит)

Левски 2007 (Левски) би гостуващия му Ботев (Луковит) с 3:1 в мач от 16-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Заслужена победа за домакините с оглед показаното на терена. В 16-ата минута Станислав Иванов оползотвори центриране от корнер на Цветан Петров - 1:0. Само след три минути Ивайло Иванов удвои след подаване на Славей Байрактаров. Половин час след началото топката бе върната към централния бранител на Левски - Иво Върбанов, той се подхлъзна, от което се възползва Николай Иванов, който вкара за гостите.

В 41-ата минута Ивайло Иванов можеше да се разпише за втори път в мача, но не уцели вратата. Той обаче реализира пак в 47-ата минута, когато завърши с попадение самостоятелна акция. В оставащото време срещата се доигра спокойно.

Добавено в: Неделя, 11 Март 2018 19:33