20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър разгромен от Литекс в контрола

PostHeaderIcon Вихър разгромен от Литекс в контрола

Отборът на Вихър (Славяново) загуби с 0:4 от Литекс (Ловеч) в контролна среща играна на стадиона в село Царева ливада. Двубоят започна равностойно, като тимът на Красимир Бислимов се опита да се надиграва със своите противници, но по-големия опит на ловешките футболисти в крайна сметка си каза своята дума и те закономерно спечелиха. Резултатът беше открит в 33-ата минута, когато за нарушение срещу бившия играч на Спартак (Плевен) - Емил Петров главният рефер отсъди дузпа, която беше реализирана от Кристиян Тафраджийски. Десетина минути по-късно Методи Костов беше изведен на чиста позиция и не сгреши за 2:0. До края на полувремето Литекс имаха още два шанса да отбележат, но не съумяха да ги оползотворят.

След почивката двата отбора продължиха да играят открито, но отново попаденията паднаха във вратата на славяновчани. В 55-ата минута Тафраджийски вкара с глава втория си гол в мача, а в 72-ата след пробив отдясно на Добри Бонев, последва пас към Денис Стоилов, който фиксира крайното 4:0.

Добавено в: Събота, 03 Март 2018 19:32