20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър загуби от Литекс в първата си контрола

PostHeaderIcon Вихър загуби от Литекс в първата си контрола

Литекс победи с 2:0 гостуващия му Вихър (Славяново) в контролна футболна среща играна в Ловеч. Въпреки, че в спаринга нямаше много голови ситуации, домакините пропуснаха да реализират още чрез Христо Кирев, Кристиян Тафраджийски и Петко Ганев. Ловешкият тим имаше предимство във владеенето на топката и търсеше повече гола. В първия си мач за тази година Вихър прие играта в половината си. Защитаваше се без паника и при възможност контраатакуваше.

Иван Иванов получи възможност да шутира, но бранител спря пътя на топката към вратата. В края на полувремето Светлин Линев отрази опасен шут, но избитата топката попадна у Искрен Писаров, който я насочи в мрежата. След почивката и двата отбора пуснаха доста нови футболисти. Ситуацията на терена обаче не се промени. Четвърт час преди края Кристиян Тафраджийски реализира второто попадение за Литекс.

Добавено в: Събота, 27 Януари 2018 18:55