20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ЦСКА победи ФК Спартак 1919 за Купата на БФС

PostHeaderIcon ЦСКА победи ФК Спартак 1919 за Купата на БФС

Детският тим на ЦСКА (София) почти си осигури участието в следващия кръг на турнира за Купата на БФС, след като се наложи с 4:0 в Плевен над ФК Спартак 1919. Вторият осминафинален мач между двата отбора е след седмица в столицата. Днес на стадион „Белите орли“ гостите доминираха. Обратното щеше да е изненада с оглед на разликата във възрастта и физиката на състезателите, която е в полза на „червените“. Домакините започнаха напористо и още в началото атаката им бе спряна непозволено. Отсъденият наказателен удар обаче не доведе до нищо.

В 24-ата минута армейците поведоха с гол на Йоан Борносузов. Същият удвои двадесетина минути по-късно. В 58-ата Васил Тошев пропусна да върне интригата. След това Георги Чорбаджийски и Валентин Ситнилски реализираха останалите две попадения за ЦСКА.

Добавено в: Вторник, 17 Октомври 2017 18:43