20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ОФК Спартак удари Белица с 3:0

PostHeaderIcon ОФК Спартак удари Белица с 3:0

Детският тим на ОФК Спартак (Плевен) се наложи като гост над Белица (Килифарево) с 3:0 в мач от 7-ия кръг на футболно първенство - подзона Велико Търново. Момчетата на Момчил Челестинов надиграха тотално съперника и решиха всичко още до почивката. В 22-ата минута Християн Методиев посрещна от въздуха топката от границата на наказателното поле и тя спря в мрежата. Десетина минути по-късно съотборник видя спринтиращия Алекс Асенов, веднага му подаде и нападателят покачи на 2:0. При този резултат приключи първата част.

След почивката спартаковци продължиха вихрено и скоро пак вкараха. Павел Челестинов стреля, вратарят отрази, но връхлитащият Васко Първанов заби топката в мрежата за крайното 3:0. След това почти целия състав на гостите бе подменен.

Добавено в: Събота, 14 Октомври 2017 19:30