20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Бдин победи ФК Спартак 1919 с 4:0 при децата

PostHeaderIcon Бдин победи ФК Спартак 1919 с 4:0 при децата

Загуба - 0:4 претърпя Спартак 1919 (Плевен) като гост на Бдин (Видин) в мач от 5-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Домакините бяха на сто процента рационални пред вратата на съперника, реализирайки всичките си положения. Те откриха резултата четвърт час след началото на двубоя. В 20-ата минута гостите пропуснаха да изравнят, когато Айгюн Рюстемов уцели гредата. Полувремето приключваше, когато плевенчани бяха попарени с втори гол.

След почивката те опитаха да променят негативния развой, но не се получи. В 52-ата минута им вкараха трети гол. Десетина минути по-късно домакините вече имаха четири попадения аванс. Спартаковци създадоха две ситуации, но така и не успяха да стигнат поне до почетно попадение.

Добавено в: Четвъртък, 12 Октомври 2017 18:45