20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Голеада! Етър - Спартак 5:4

PostHeaderIcon Голеада! Етър - Спартак 5:4

В контролен футболен двубой игран във Велико Търново плевенския Спартак загуби с 4:5 от местния Етър. Двата отбора направиха истинско шоу. То стана факт заради откритата и атакуваща игра на съперниците. „Болярите“ първи нанесоха своя удар чрез Илия Карапетров и Петър Димитров - 2:0. След това обаче дойдоха минутите на гостите. Чрез автогол намалиха на 2:1, а до края на първата част Стефан Христов и Владимир Каптиев направиха обрат - 3:2.

След почивката за домакините излезе нов състав, а в тима на плевенчани имаше доста промени. Цветомир Тодоров изравни. След това обаче Николай Велков отново даде преднина на Спартак. До края обаче Гуидо Абаян и Митко Плахов донесоха победата на търновлии.

Титулярен състав на Спартак: Марин Орлинов, Николай Велков, Стенислав Георгиев, Тихомир Тодоров (капитан), Антон Славчев, Преслав Антонов, Кевин Осей, Крис Гади, Владимир Каптиев, Стефан Веселинов Христов, Кристиян Димитров (Димитър Пантев, Мартин Митов, Стефан Валериев Христов, Виктор Митов, Кирил Вълов).