20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак пропусна да разгроми Янтра (Полски Тръмбеш)

PostHeaderIcon Спартак пропусна да разгроми Янтра (Полски Тръмбеш)

Юношите старша възраст на Спартак се наложиха само с 2:1 вкъщи над връстниците си от Янтра (Полски Тръмбеш). Срещата бе от петия кръг на А група - зона Велико Търново. Плевенчани решиха мача още преди почивката. В средата на първата част Виктор Митов изстреля бомбен далечен удар и топката се укроти в мрежата на съперника. В 35-ата минута Минко Минков пък матира вратаря на гостите от фаул. Натискът на спартаковци продължи, но нов гол така и не падна. Най-близо до него бяха двамата голмайстори. Веднъж и гредата помогна на Янтра след шут на Стоянов.

Съставът от Полски Тръмбеш почти не поглеждаше към отсрещната врата, тъй като се грижеше да не допусне още голове. Въпреки това достигна до почетно попадение. То падна в 85-ата минута, когато след изпълнение на корнер настана суматоха в наказателното поле и техен състезател с шпагат вкара за крайното 2:1.

Добавено в: Четвъртък, 20 Октомври 2016 18:43