20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Безплодно дерби в Левски

PostHeaderIcon Безплодно дерби в Левски

Лидерът на Северозападната Трета лига - Левски 2007 (Левски) завърши 0:0 у дома срещу гостуващия му Литекс (Ловеч). Стана здрав и оспорван двубой. Гостите създадоха предимство във владеенето на топката. И двата отбора обаче имаха своите шансове за победа, но ги пропиляха. За домакините Венцислав Миленов и Цветан Петров бяха най-близо до попадение. Устремът на тима секна в последните 25 минути, когато останаха в намален състав заради червен картон на Станислав Иванов.

Ловешкият тим застраши опасно вратата на Иван Георгиев през второто полувреме, но при нито един от четирите си опита не достигна до попадение. Така и двата отбора загубиха ценни точки в битката за върха. На него вече е Кариана (Ерден).

Добавено в: Неделя, 25 Септември 2016 22:39