20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия мачка Ситомир

PostHeaderIcon Мизия мачка Ситомир

В контролна футболна среща Мизия (Кнежа) се наложи с 5:2 над Ситомир (Никопол). Победителите доминираха тотално и дори можеха да бият с по-голям разлика, ако бяха концентрирани през цялото време. Те поведоха с два гола на новия си нападател Милен Тонев. Той е бивш футболист на Ботев (Луковит), Партизан (Червен бряг) и Чавдар (Бяла Слатина). След това обаче и никополския състав показа зъби. За това им помогна и съперника. Две елементарни грешки се оказаха фатални в края на първото полувреме. Едната доведе до дузпа, която никополци превърнаха в гол. От другата пък се възползва Иван Брезоев и съперниците се оттеглиха на почивка при 2:2.

През втората част играчите на Мизия вкараха три гола. Първият от тях бе дело на играещия треньор Димитър Петров. После Тонев бе точен в 70-а и 82-ата минута.

Добавено в: Понеделник, 08 Август 2016 18:44