20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Григор Долапчиев посече родния си ЦСКА

PostHeaderIcon Григор Долапчиев посече родния си ЦСКА

С гол на Григор Долапчиев в 55-ата минута плевенския Спартак победи ЦСКА в приятелски двубой в Тетевен. Юношата на армейците бе най-добрия на терена. Той дори можеше да реализира и хеттрик. През първото полувреме при едно добро положение за Спартак Долапчиев не насочи добре топката с глава и тя премина встрани от вратата на червените. Малко след гола си нападателят не улучи вратата и пропусна да покачи на 2:0. Това бяха чистите голови ситуации в контролата. В нея столичани създаваха впечатление, че дирижират всичко на терена, но така и не стигнаха до явна голова ситуация.

Най-добрата им възможност бе при 0:1 след удар на Густаво Кулма, но плевенския страж Димитър Пантев успя да избие. Плевенчани действаха по-дефанзивно, но без паника и безцелно ритане на топката.

Спартак започна мача в следния състав: Димитър Пантев, Мартин Митов, Иво Иванов, Цветелин Радев, Емил Виячки, Жулиен Бенков, Тихомир Тодоров, Стефан Христов, Григор Долапчиев, Преслав Антонов, Кирил Вълов.

Добавено в: Събота, 25 Юни 2016 18:30