20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ И Партизан удари Гигант

PostHeaderIcon И Партизан удари Гигант

Партизан (Червен бряг) спечели с 3:2 в Белене срещу местния Гигант. Мачът бе от 29-ия кръг на Северозападната „В” група. Успехът на гостите бе очакван с оглед на представянето на двата отбора. Те започнаха силно и бързо реализираха два пъти. Във 2-ата минута Цветан Петров се преодоля половината беленска защита и откри головата сметка на своите. В 7-ата минута пък Денис Шаранков удвои след пас на съотборник. Очертаващият се разгром бе стопиран от Чавдар Върбанов, който върна интригата с гол в 27-ата минута. Няколко минути по-късно обаче Шаранков вкара красив гол за 3:1.

Превъзходството на Партизан продължи и през второто полувреме. Резултатът обаче се запази. В края на мача стана интересно. Първо Румен Максимов намали на 3:2. След това пък Юлиян Младенов изчисти насочилата се към мрежата на червенобрежкия тим топка.

Добавено в: Понеделник, 23 Май 2016 08:38