20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Долапчиев носи победа за Спартак над Лудогорец

PostHeaderIcon Долапчиев носи победа за Спартак над Лудогорец

Плевенският Спартак победи с 1:0 вторият тим на Лудогорец (Разград) в мач за петото място на турнира „Поморие Къп 2016“. Единственото попадение реализира Григор Долапчиев. В 25-ата минута неговите съотборници разиграха бърза атака и му подадоха топката през границата на наказателното поле. Младият нападател шутира и коженото кълбо премина между краката на разградският страж.

Селекцията на Роберт Петров бе по-добрият тим на терена. Плевенчани владееха инициативата през всичките 90 минути. Успехът им можеше да е и по-изразителен, ако нападателите бяха концентрирани в завършващата фаза. В 55-ата минута Цветомир Тодоров уцели гредата. Малко след това той се измъкна сам срещу вратаря на съперника, но пак не успя да го преодолее. Към края на срещата Преслав Антонов също пропусна да вкара. За цял мач Лудогорец не застраши вратата на плевенският тим.

Добавено в: Събота, 13 Февруари 2016 18:58