0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър (Славяново) спечели лесно срещу аутсайдера Ботев (Козлодуй)

PostHeaderIcon Вихър (Славяново) спечели лесно срещу аутсайдера Ботев (Козлодуй)

Вихър (Славяново) стигна лесно до третата си победа от началото на сезона в Северозападната "В" група. Футболистите на Красимир Бислимов спечелиха с 2:0 над опашкаря Ботев (Козлодуй) и с 11 точки твърдо се укрепиха в средата на таблицата за временно класиране. Гостите от крайдунавския град играха доста твърдо, на моменти грубо, като завършиха срещата с 9 души. В средата на втората част в рамките само на 10 минути Генади Петров и Теодор Букоев получиха втори жълт картон и трябваше да напуснат терена. Славяновчани поведоха още в 5-ата минута, когато Евгени Систов се оказа най-съобразителен при едно меле пред вратата на гостите и вкара за 1:0.

В следващите минути домакините имаха пълно надмощие, като създадоха редица изгодни положения за гол. Топката, обаче успя да навести мрежата на Ботев едва в 84-ата минута, като Иван Аделинов получи хубав пас зад гърба на защитата и се разписа за крайното 2:0.

В 10-ия кръг отборът на Вихър ще трябва да пътува до Свищов, където на 4 октомври (неделя) от 16.00 часа ще срещне тима на Академик.

Добавено в: Неделя, 27 Септември 2015 23:00