27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Видима-Раковски нанесе първа домакинска загуба на Левски 2007, като го излъга с 3:2

PostHeaderIcon Видима-Раковски нанесе първа домакинска загуба на Левски 2007, като го излъга с 3:2

Отборът на Левски 2007 се бори много в дербито на кръга срещу Видима-Раковски, но в крайна сметка претърпя първо домакинско поражение. Възпитаниците на Красимир Станчев и Петър Ванков можеха и да спечелят, но в 70-ата минута, при резултат 1:1, ветеранът Светослав Бърканичков не успя да вкара от дузпа, като ударът му срещна гредата. През първото полувреме домакините бяха по-добри и логично след неговия край водеха с 1:0. Голът реализира в 16-ата минута Ивайло Иванов, който изведе своя тим напред след удар с глава. След почивката севлиевци започнаха да атакуват по-често и стигнаха до изравняване. Малко след подновяване на играта главният рефер отсъди дузпа и Альоша Илиев направи 1:1.

След пропуска на Бърканичков от бялата точка, гостите решиха мача, като четвърт час преди края на срещата, само за две минути Стефан Гинчев отбеляза на два пъти и резултата набъбна на 3:1 за Видима-Раковски. Около пет минути преди финалната свирка Мариян Маринов с впечатляващ удар от около 25 метра фиксира крайното 2:3.

Четвъртата загуба отдалечи Левски 2007 от челните позиции в класирането, като с 16 точки те заемат шестото място. Следващият мач на Бърканичков и компания ще бъде на 26 октомври от 14.30 часа, когато в среща от 11-ия кръг левскарите ще гостуват на седмия Ботев (Луковит).

Добавено в: Неделя, 19 Октомври 2014 22:19