27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак (Плевен) прегази Ком в Берковица с 5:0 след хеттрик на Стефан Христов

PostHeaderIcon Спартак (Плевен) прегази Ком в Берковица с 5:0 след хеттрик на Стефан Христов

Футболистите на Спартак (Плевен) продължават да мачкат своите противници в Северозападната "В" група. Днес момчетата на Бойко Цветков смазаха Ком при гостуването си в Берковица с 5:0. Двубоят беше от шестия кръг на шампионата. С хеттрик за плевенчани се отчете играещият страхотно напоследък таран Стефан Христов. Още през първото полувреме "синьо-белите" решиха мача, след като отбелязаха три попадения. Първо Васил Шопов реализира за 1:0 в 14-ата минута, а до края на частта Христов вкара два майсторски гола в 17-ата и 27-ата минута, с което направи резултата класически.

След подновяване на играта Спартак продължи да доминира и мушна нови два гола в мрежата на Ком. Любомир Тодоров покачи на 4:0 в 70-ата, а две минути преди края Стефан Христов вкара третия си гол в срещата и фиксира категоричното 5:0 за своя тим.

В следващия кръг в Плевен се очертава малко очаквано дерби. В него Спартак ще посрещне приятната изненада на този сезон, тима на Левски 2007. Отборът от град Левски изостава само на пет точки зад плевенчани, като солидните играчи в техния състав предвещават труден двубой за "синьо-белите". Срещата ще се играе на 28 септември (неделя) от 17.00 часа на стадион "Плевен".

Добавено в: Неделя, 21 Септември 2014 19:13