Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ Север (Плевен) и Вежен (Тетевен) с по четири победи за купа "Идеал Стандарт"

PostHeaderIcon Север (Плевен) и Вежен (Тетевен) с по четири победи за купа "Идеал Стандарт"

По четири златни медала спечелиха Север (Плевен) и Вежен (Тетевен) от състезание по ориентиране за купа "Идеал Стандарт" край Севлиево.
За плевенчани триумфираха Лиляна Маринова (Ж-18), Пламен Райков (М-35), Цветелин Велков (М-16) и Здравко Христов (М-18).
Славена Петкова (Ж-16), Ирина Йорданова (Ж-50), Стефан Стефанов (М-50) и Младен Маринов (М-60) пък направиха победител тетевенския тим.
Север завърши и с четири сребърни медала - Цветелина Цветанова (Ж-16), Елена Здравкова (Ж-10), Здравко Колев (М-14) и Мартин Минков (М-35). Съотборниците им Анна Лачева (Ж-12) и Никола Иванов (М-16) се окичиха с бронз. Ориентировачите на Вежен - Тодор Тодоров (М-18) и Бранимира Маркова (Ж-16) завършиха съответно втори и трети.

Емилия Михайлова (Ж-45) пък спечели първо място за СКО Хемус (Троян). Съотборниците й Христо Василев (М-21Елит), Цветелина Матеева (Ж-14) и Божидар Цоневски (М-10) приключиха със сребърни медали.
Петър Петров пък взе единствения медал - бронзов за Ловеч.
В крайното отборно класиране Север (Плевен) е втори, Вежен (Тетевен) - четвърти, СКО Хемус (Троян) - пети, а Ловеч - 19-и.

Добавено в: Понеделник, 07 Август 2017 18:40