Начало БОЙНИ СПОРТОВЕ Борба: Иво Илиев и Светослав Симеонов със златни медали на националния шампионат за юноши

PostHeaderIcon Борба: Иво Илиев и Светослав Симеонов със златни медали на националния шампионат за юноши

Борците на СКБ Изобор - Иво Илиев и Светослав Симеонов спечелиха златни медала на Държавния личен-отборен шампионат за юноши в класическия стил. Двамата са възпитаници на треньорите Петър Антов и Момчил Сирашки. В пловдивската зала „Строител“ Иво бе определен за най-добрия състезател на надпреварата. Той разби конкуренцията в категорията до 60 кг, въпреки че това е първата му година в тази възрастова група. С успеха в града под тепетата, Илиев затвърди възхода си, който стартира в началото на тази година, когато стана шампион в индивидуалното първенство.

Светослав Симеонов надви съперниците си в категорията до 52 кг. Близо до призово класиране бе и съотборникът му Велислав Цветанов. Той се класира на пето място при 67-килограмовите.

Добавено в: Понеделник, 14 Май 2018 18:57