Начало ВОЛЕЙБОЛ Спартак 1996 не отиде до София заради липса на пари, губи служебно

PostHeaderIcon Спартак 1996 не отиде до София заради липса на пари, губи служебно

Плевенският спорт и в частност волейбола загиват. Безпаричието, което е обхванало почти целия спорт в нашия град днес взе първата си, а може би и не последната жертва. Волейболистките на Спартак 1996 не пътуваха до София по финансови причини, като по този начин не взеха участие във втория четвъртфинален двубой от дамското направление на Националната волейболна лига срещу Левски Волей. Така на сметката на плевенчанки беше записана служебна загуба с 0:3 (0:25, 0:25, 0:25), което автоматически изважда момичетата на Виолета Антонова от по-нататъшно участие в първенството. Припомняме, че в първия мач, който се игра на 7 март в Плевен нашите паднаха категорично с 0:3 гейма след доста слаба игра.

Волейболистките на Левски Волей продължават напред към полуфиналите, където вече ги очаква следващият им съперник - Казанлък Волей (Казанлък). Първият мач между двата отбора би трябвало да се играе на 14 март.

Добавено в: Събота, 09 Март 2013 17:12