Начало ВОЛЕЙБОЛ Очаквано поражение за волейболистките на Спартак 96

PostHeaderIcon Очаквано поражение за волейболистките на Спартак 96

Волейболистките на плевенският Спартак 96 очаквано претърпяха загуба като домакин от ЦСКА с 0:3 (16:25, 18:25, 8:25) в мач от 8-ия кръг на женското първенство. Успехът бе регулярна победа за волейболистките на ЦСКА, които нямаха никакви проблеми в срещата. Домакините се опитаха да бъдат на ниво пред собствена публика, като се съпротивляваха на шампионките. Усилията им се увенчаха с успех в началото на първите два гейма, когато плевенчанки бяха равностойни на гостенките. Така резултатът вървеше точка да точка до 10:10 в първата и 13:13 във втората част, което донесе бурните овации на плевенските запалянковци. В последния гейм обаче силите за съпротивление ги напуснаха и те отбелязаха едва 8 точки в своя актив. Това е поредна победа за "червените", които са на първо място в класирането без нито една загуба досега. За плевенчанки това е шеста загуба в първенството, като тима заема 5-то място в класирането с две победи и шест загуби.
Ето и състава на Спартак 96 (Плевен) в срещата: Вероника Тодорова, Полина Иванова 5, Юлия Бонева 1, Марина Антова 4, Катя Цанкова 6, Силвия Христова 1 - Поля Светозарова-либеро (Виктория Сашева, Виктория Цолова).

Добавено в: Петък, 04 Февруари 2011 22:39