Начало ВОЛЕЙБОЛ Спартак 1996 измъчиха ЦСКА-Демакс, но загубиха с 0:3

PostHeaderIcon Спартак 1996 измъчиха ЦСКА-Демакс, но загубиха с 0:3

Плевенските волейболистки на Спартак 1996 изиграха поредния си добър мач напоследък, като доста поизмъчиха гостуващия ЦСКА-Демакс. Независимо от равностойната игра на двата отбора плевенчанки паднаха с 0:3, като в отделните геймове резултата беше 20:25, 20:25 и 23:25 за столичанки. Срещата беше от последния 21-ви кръг на женското първенство на Националната волейболна лига. В залата освен плевенски фенове, присъстваше и гласовита агитка на "червените", която шумно подкрепяше своите и допринесе за атмосферата на един приятен двубой. Във всеки от трите гейма момичетата на Виолета Антонова повеждаха в резултата, като имаха своите шансове, но в крайна сметка шампионките си тръгнаха с чиста победа.

Така ЦСКА приключи редовния сезон като убедителен лидер в класирането с 55 точки от 20 победи и 1 загуба и очаква да научи своя съперник в четвъртфиналните плейофи. Той ще бъде определен утре в отложения мач между Спартак 1996 и Локомотив 1929 Връбница (София), изходът от който ще реши кой от двата тима ще завърши на седмо и кой на осмо място в таблицата. Двубоят е от 18-ия кръг и ще започне от 16.00 часа в зала "Спартак".

Добавено в: Събота, 23 Февруари 2013 19:22