Начало ХАНДБАЛ Шугар с поредна загуба

PostHeaderIcon Шугар с поредна загуба

Новини - Хандбал
Плевенският хандбален женски тим Шугар загуби за пореден път през този сезон. Този път момичетата на Силвия Марковска паднаха от последния Нове-99 в Свищов с 25:33. Срещата беше от 11-ия кръг на националния шампионат при дамите, като тя трябваше да се проведе на 23 февруари, но беше отложена за 31 март. С тази загуба плевенските хандбалистки са пред угрозата да завършат на последното седмо място в класирането, тъй като вече бяха догонени от свищовлийки, като и двата тима имат по 4 точки, но засега нашите са с по-добро голово съотношение.

Срещата в Свищов беше решена още през първото полувреме, след което домакините вече водеха с шест гола разлика - 18:12. През вторите 30 минути свищовските хандаблистки дори добавиха още 2 попадения в своята преднина и логично мачът приключи с поражение за Шугар с 25:33.

В последните мачове от настоящия редовен сезон Шугар ще трябва да гостуват в Нови пазар за среща с местния Васил Левски, а Нове-99 ще бъдат домакини на Шумен'98. Ако и двата тима загубят плевенчанки ще завършат на предпоследното шесто място, а ако свищовлийки вземат 1 или 2 точки повече от Шугар те ще заемат тази позиция.

Срещите от последния 14-ти кръг ще се играят на 13 април от 15.00 часа, а двубоят на свищовския тим с Шумен, който е отложен от 2 март, е с ден по-късно - 14 април от 14.00 часа.

Добавено в: Понеделник, 01 Април 2013 14:35